Teslimat ve İade

TESLİMAT

LTN ONLINE HIZMETLERI TIC.LTD.STI ’ya yurt içinden vermiş olduğunuz 49 TL üzeri siparişler Kargo ile 1 TL ücretli gönderilir.
 
LTN ONLINE HIZMETLERI TIC.LTD.STI’ ya yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Lojistik Firmasının aşırı yoğunluğu olduğu dönemlerde Gaönderin süresi 7 iş günü bulabilmektedir. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
 
İADE ve DEĞİŞİM
 
İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde geri gönderebilirsiniz.
 
İade ve değişim gönderilerinizin sadece anlasmali kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.
 
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini 3 iş günü içerisinde hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade ve Değişim Adresi:LTN ONLİNE HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. adına  I.O.S.S Aymakoop San. Sit. Aymakoop Tic. Merkezi K:1 No:1 Başakşehir/Istanbul