Letoon, Türk ayakkabı dünyasında kaliteli üretimi misyon edinmiş markaların başında gelmektedir. Türkiye’nin en eski ayakkabı markalarının arasında yer alma hikayesinin ardında “Kaliteli ayakkabı, sağlıklı ayaklarda “mottosu vardır.

Letoon markasının tüm haklarının sahibi olan Aslanlar Ayakkabı, ürettiği tüm ayakkabılarda ayak sağlığını ilk sıraya koyarak, doğru malzeme ve kaliteli işçilik ile Türkiye'nin en önde gelen ayakkabı üretici ve ihracatçılarından biridir.

Aslanlar ayakkabı, kurulduğu yıllarda Türkiye’deki ayakkabı üretim ağında kaliteli çocuk ayakkabıları üretimine ihtiyaç olduğunun farkına varmış ve başlangıç itibariyle günde 450 ayakabı üretimi yaparak ciddi bir ivme kazanmıştır.

İstanbul İkitelli Aymakoop Sanayi Sitesinde yer alan merkez binası ve İstanbul Küçükçekmece’de yer alan 25.000 metrekarelik üretim tesisinde yıllık 1 Milyon 700 bin ayakkabı üretim kapasitesiyle ayakkabı üretim alanında hizmetine devam etmektedir.
Letoon, memnuniyet odaklı ürünlerinin yanı sıra, özgün koleksiyonları ile Türk ayakkabı dünyasına yön veren firmalardandır. Yıllık 1 Milyon ayakkabı ihracatıyla, Avrupa,
Afrika ve Orta Doğu’da Letoon markasının adını duyurarak, Türk ayakkabı dünyasına katkısına devam etmekte ve Türkiye’nin ihracatına önemli katkılar sağlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR