NEDEN LETOON

1977 yılından bu yana Türkiye'nin ilk spor ayakkabı markalarından biriyiz. Milyonlarca insanımız için çocukluğunun markası olmasının verdiği yüksek sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

ARGE

Yılların verdiği deneyimle hareket eden ekibimiz, yeni bir model çıkarmadan önce aylarca doğru tasarım, doğru malzeme ve uygun fiyat ilkesi doğrultusunda çalışma yapar. Öncelikli amacımız kaliteli ürünü en uygun maliyetle ortaya çıkarmaktır. Malzeme kalitesinden taviz vermediğimiz gibi doğrudan fayda sağlamıyorsa ürün maliyetlerinin yükselmesinin de önüne geçiyoruz. Modellerimiz için yaptığımız kapsamlı testlerimizi ve aldığımız geri dönüşleri çok ciddiye alıyor, ürünlerimizde sürekli geliştirme yapmayı sürdürüyoruz.

ÜRÜN SEÇİMİ

Tüm detayları düşünülmüş az sayıda, uygun fiyatlı, sağlıklı ayakkabılar üretiyoruz. Koleksiyonumuz sade tasarımlı, maliyet, sağlık ve rahatlık ekseninde optimum performans sergileyen ürünlerden oluşmaktadır. Genellikle hafif spor aktiviteleri ve günlük spor kullanıma uygun ürünler ortaya çıkarmaktayız.

YAKLAŞIM

Memnuniyetiniz ve markamıza yıllardır kesintisiz bir şekilde duyduğunuz güven bizim için çok önemli. Ürünlerimizin herkes için kolay erişilebilir olmasına özen gösteriyoruz.
İthal markalar tedarikçileri aracılığı ile dünyanın çeşitli yerlerinde yaptırdıkları üretimleri öncelikle distribütörlerine aktarır. Distribütörleri üzerinden fiziksel veya online satış noktalarına aktardıkları ürünleri her adımda artan maliyet ile satışa sunar. Yüksek reklam ve pazarlama maliyetlerini de hesaba katınca 4-5 aracı ile son kullanıcıya ulaşan ürün maliyeti 10 kata kadar yükselir.
Letoon kendi üretim tesislerinde ve akredite olan yerli tedarikçileri ile ürettiği ürünleri letoonsport.com online satış kanalından doğrudan kullanıcıya ulaştırır. Aracı ve satış noktası maliyetlerini kullanıcına yüklemez, kar marjını yükseltmez. Bu sayede kaliteli ürünlerini, uygun satış fiyatları ile herkesin kullanımına sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR